Kurumsal Seyahat &

Organizasyon Hizmetleri

1978’den bu yana kurumsal müşteriler için, ISO9001 kalite standartlarına uyumlu seyahat ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Bütçelerin azaldığı beklentilerin yükseldiği yeni dünya düzeninde, deneyim ve bilgimizi teknolojiyle birleştirerek, hızlı, yaratıcı, ekonomik, kaliteli çözümler üretiyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı proje ekiplerimiz, yaratıcı grubumuzun da katkılarıyla her sene, ortalama kırkbin misafirin ağırlandığı yaklaşık beşyüz kurumsal etkinliğe imza atıyor, anahtar teslim projeler gerçekleştiriyor. Konsept geliştirmeden konaklamaya, ulaşımdan içerik yönetimine, konuşmacı temininden film yapımına, sahne dekorundan eğlence ve aktivitelere kadar, fark yaratan projelerin tüm unsurlarını eksiksiz tasarlıyor, satın alma, üretim ve uygulama aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

İş seyahatlerinizde optimum tasarruf sağlayan kurumsal seyahat politikalarını sizler için oluşturuyor, gelişmiş raporlama altyapısıyla 7/24 takip ediyoruz. Uçak bileti, otel rezervasyonu, vize, araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere online ve offline çözümler sunuyoruz.

Her sene binlerce yabancı turisti kültürel programlarla ağırlayan In Coming bölümümüz, 40 yıla yaklaşan deneyimi ve yüzlerce farklı program seçeneğiyle yabancı konuklarınızın hizmetinde...

Deneyimin Tadına Varın