Tasarruf İçin Farklı Fikirler Yeni Teknolojiler
 
7TUR, ileri teknolojik çözümleri, gelişmiş raporlama altyapısı ve global satın alma gücüyle kurumsal müşterilere en iyi seçenekleri, en yüksek tasarruf fırsatlarını sunar.
 
7TUR ekibi, uçak bileti, otel konaklaması, vize takibi ve araç kiralama hizmetlerinden oluşan iş seyahatleriyle ilgili, belirleyeceğiniz kriterlere uygun ve azami tasarruf sağlamaya yönelik “kurumsal seyahat politikalarınızı” oluşturur, takip eder ve raporlar.
 
İhtiyaçlarınıza uygun tasarlanmış seyahat raporları ve gerçekçi tasarruf raporlarıyla ekibinizin tüm seyahat hareketlerini, harcamalarınızın ülke, bölge, tedarikçi vb. parametrelere göre dağılımını, kurumsal seyahat politikası kurallarından sapmaları ve sebeplerini anında görebilirsiniz.
 
IATA üyesi olan 7TUR, THY ve tüm yabancı havayollarının, Pegasus, Atlas Jet, Sun Express, Onur Air ve BoraJet gibi yerel taşıyıcıların yetkili satış acentasıdır.
 
Havayollarıyla kurumsal protokol anlaşmalarının oluşturulması, mil kartları yönetimi, online check – in hizmetleri, Türkiye’ de ve tüm dünyada münferit otel rezervasyonları, araç kiralama ve vize müracaat işlemleri gibi hizmetlerin tümünü, tek bir seyahat danışmanı araclığıyla 7TUR’ dan alabilirsiniz.
 
Online Kurumsal Bilet Hizmetleri
 
Kurumsal seyahat politikalarınıza ve satın alma kurallarınıza uygun tasarlanan ve satın alma disiplinini koruyarak real time raporlama sunan, Türkiye’nin “online kurumsal bilet platformu: e-power “
 
Çalışanlarınızın rezervasyon ve biletleme işlemlerini 7/24, satın alma kurallarınız ve kurumsal seyahat politikalarınız dahilinde her yerden, hatta cep telefonlarından dahi kolaylıkla yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.
 
7TUR, “e-power online bilet platformu” kurulumuyla ilgili fizibilite, kurumsal seyahat politikası oluşturma, projelendirme, kurulum, eğitim ve uygulama aşamalarındaki deneyemini sizlerle paylaşıyor.