Kurumsal Seyahat &
Organizasyon Hizmetleri

1978’den bu yana kurumsal müşteriler için seyahat ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Bütçelerin azaldığı beklentilerin yükseldiği yeni dünya düzeninde, deneyim ve bilgimizi teknolojiyle birleştirerek, hızlı, yaratıcı, ekonomik, kaliteli çözümler üretiyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı proje ekiplerimiz, yaratıcı ekibimizin de katkılarıyla, her sene yüzlerce kurumsal etkinliğe imza atıyor, anahtar teslim projeler gerçekleştiriyor. Konsept geliştirmeden konaklamaya, ulaşımdan içerik yönetimine, konuşmacı temininden film yapımına, sahne dekorundan eğlence ve aktivitelere kadar, fark yaratan projelerin tüm unsurlarını eksiksiz tasarlıyor, satın alma, üretim ve uygulama aşamalarını gerçekleştiriyoruz.

İş seyahatleriniz için, optimum tasarruf sağlayan seyahat politikalarını sizler için oluşturuyor, raporlama altyapımızla takip ediyoruz. Uçak bileti, otel rezervasyonu, vize, araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çözümler sunuyoruz.

Her sene binlerce yabancı turisti ağırlayan In Coming bölümümüz, 40 yılı aşan deneyimi ve yüzlerce farklı kültürel tur programı seçeneğiyle, yabancı konuklarınızın hizmetindedir.